KEF R SÉRIA – NOVÁ MODELOVÁ RADA UŽ V PONUKE ART AUDIO

Nová séria KEF R bola navrhnutá od začiatku. Desaťročia skúseností a naša bezstarostná vášeň pre hudbu sa stretávajú v novej sérii KEF R. Kombinácia inovácií série Reference s novými technológiami na mieru, nová séria KEF R ponúka viac detailov, širší prejav a viac vzrušenia. Každá súčasť nového radu KEF R bola presne navrhnutá, aby obnovila vzrušenie z počúvania hudby so všetkými emocionálnymi nuansami originálu.

SÉRIA KEF R

Nová KEF R séria má na výber medzi tromi podlahovými reproduktormi, regálovými reproduktormi a dvoma ďalšími modelmi, ktoré boli vyvinuté pre dokonalé domáce kino. Každý reproduktor prináša najlepší zvuk bez ohľadu na rozmery miestnosti alebo konfiguráciu systému, ktoré KEF kedy vyvinul v tejto výkonovej triede.

KEF R STOJÍ ZA REFERENCIE

Referenčná séria je referenčným kritériom a zdrojom špičkových technologických inovácií, ktorými sa posudzujú všetky reproduktory KEF. KEF inovácie sú výsledkom starostlivého, kreatívneho výskumu a vývoja najlepších akustických inžinierov v priemysle. Inovácia v referenčnej sérii však nekončí a preto nová rada KEF R využíva mnoho nových technológií, materiálov a výskumu, ktoré sa používajú pri vývoji referenčných modelov.

VNÍMAŤ HUDBU


Ak chcete zabudnúť na svet okolo seba a dopriať si zvuk, rada KEF R je pre vás. Spoločnosť KEF už viac ako 50 rokov pracuje na dokonalých reproduktoroch. Rovnako ako vy, nechceme len počúvať hudbu, chcete ju zažiť, zjednotiť sa s ňou a cítiť sa ako súčasť hudby.

V SKUTOČNOSTI IDE LEN O ZVUK

Vo svete filmu vytvárajú zvukoví inžinieri stále lepšie zvukové zážitky, pre ktoré je nová séria KEF R vaša vstupenka. Poskytuje najlepšiu zvukovú skúsenosť vo filmoch a prirodzený, dokonale ladený priestorový zvuk.

UMENIE PERFEKTNÉHO ZVUKU

Uni-Q

Použitie výškového reproduktora v akustickom strede strednotónového reproduktora nás priblíži k akustickému ideálu jednobodového zdroja zvuku. Nová séria KEF R obsahuje už 12. generáciu Uni-Q meniča vyvinutú s vlastnými simulačnými a analytickými nástrojmi spoločnosti KEF. Inžinieri akustiky od spoločnosti KEF dokázali znížiť rezonancie v prechodovej medzere medzi výškovým a strednotónovým reproduktorom u Uni-Q meniča. Výsledná reprodukcia zvuku je ešte presnejšia a poskytuje oveľa lepší stereofónny obraz.

SHADOW FLARE

"Shadow Flare" pochádza priamo z radu Reference a predstavuje inovatívnu metódu na zníženie škodlivého ohýbania okrajov vo vysokofrekvenčnom rozsahu. "Shadow Flare" je presne profilovaný povrch odrazu zvuku, ktorý zvyšuje efekt zvukového zdroja bodu Uni-Q. Výsledkom toho je, že výškový reproduktor už nie je v rozsahu odrazov okrajov skrine, takže v týchto bodoch potenciálne najvyššej difrakcie sa vytvára "Shadow Flare" ktorý zvyšuje detaily u perkusií alebo strunových nástrojov.

NÍZKOFREKVENČNÝ MENIČ

Bas je hudobný základ, na ktorom je všetko založené, a preto je zlepšenie basových zložiek  základnou súčasťou perfektného zvuku. Membrány série KEF R sú konštruované v dvoch častiach. Na papierovú membránu bola aplikovaná plochá konkávna hliníková fólia. Výsledná tuhosť v kombinácii s jedinečnou geometriou poskytuje pohyb, ktorý - podobne ako piest motora - poskytuje tlak a rýchlosť. Kvôli riadeniu tejto mimoriadne výkonnej membrány KEF úplne prepracoval systém magnetov, aby vytvoril rovnomernejšie magnetické pole. Konečný výsledok je ohromujúci.

JEDINEČNÝ DIZAJN

Skvelý dizajn je nadčasový. Návrhárom produktov sa podarilo preniesť do reproduktorov elegantný a nadčasový dizajn. Ale forma nasleduje túto funkčnosť. Zatiaľ čo séria KEF R je poháňaná akustickou technikou, všetky viditeľné technické upevnenia sú zdanlivo skryté, takže poslucháč vníma len jednoduchý a harmonický vzhľad.

Séria KEF R je vhodná pre moderné ako aj tradične zariadené domácnosti. Môžete si vybrať medzi dvoma obzvlášť atraktívnymi vysokolesklými prevedeniami v bielom i čiernom alebo klasikou v prevedení orech. Farebný dizajn spoločnosti KEF vytvára harmonickú paletu reproduktorov, ktorú možno bez problémov integrovať v každej domácnosti.

PREDNÉ PANELY

Séria KEF R má vynikajúci zvuk s predným dekoračným panelom i bez neho. Návrhnuté kryty z mikrovlákien sú novinkou pre KEF, čo má za následok vynikajúci vzhľad, ktorý nemá takmer žiaden vplyv na zvukový výkon. Všetky čelné panely sú vyrobené ručne z textílie a pozostávajú z trinástich jednotlivých vrstiev, ktoré sú lisované a "zapečené" za tepla. Predné panely dodržiavajú farebnú škálu, tá ladí s reprobedničkami: sivá pre bielu bedničku, hnedá pre orech a čierna pre čiernu verziu. Okraje predných panelov sú leštené, výsledok pripomína semiš.

Bližšie info získate tiež na  predajni Art Audio kde je Technics SC-C70 pripravený na okamžitú prezentáciu. V prípade otázok nás kontaktujte na obchod@artaudio.sk, 0917 176 815 alebo 0905 304 744. 

Detailné technicke info nájdete TU: https://www.kef.com