AUDIOVIDEOKINO 2018 VÝSTAVA JE ZA NAMI...

Výstava  a prezentácia v Art Audio pokračuje už 6 rokov. 1.11.2018, oslavujeme 6 rokov existencie a po celý čas sa orientujeme  i vzhľadom na vývoj a zmeny na trhu  na progresívne zariadenia typu ALL-IN-ONE a s tým súvisiace komponenty a príslušenstvo v najlepšom pomere výkon / cena / výbava a prispôsobujeme tomu i sortimentnú skladbu..

Iste, že kvalitné High Fidelity audio bolo, je i bude je pre nás základným kameňom , ideme však s dobou a tomu prispôsobujeme i ponuku.

Máme za sebou 6 rokov kamennej prevádzky  ( od návrhu, predaj, dodanie, inštaláciu a následný servis ). Pri tejto príležitosti  máme pripravené pre klientov zo Slovenska i okolitých krajín jedinečnú ponuku ocenených TOP produktov  ako „NAJLEPŠÍ“ pod pracovným názvom „6“.

Len u nás v Art Audio nájde znalec kvality, výbavy i dizajnu  neustále fyzicky pripravené na prezentáciu :

KEF REFERENCE 5

http://international.kef.com/reference-5

KEF LS 50 WIRELESS

http://international.kef.com/powered-speakers/speaker-series/ls50-wireless

KEF Q SERIES

http://international.kef.com/hi-fi-speakers/hi-fi-speaker-series/q-series

TECHNICS SL-1200GR *

https://www.eisa.eu/awards/technics-sl-1200gr/

SENNHEISER HD 660 S

https://www.eisa.eu/awards/sennheiser-hd-660-s/

YAMAHA R-N803D

https://www.eisa.eu/awards/yamaha-r-n803d/

Samozrejme, že naša ponuka nestojí  len na vyššie spomenutých produktoch a značkách , portfólio neustále rozširujeme o TECHNICS, Piega Switzerland, Tannoy, IsoTek, Cocktail Audio, Dynaudio, NAD, Bluesound,  Goldkabel, Panasonic  OLED TV...a mnohé ďaľšie.

Ústretovosťou pre klientov pri príležitosti šiestich narodenín  je i 6% zľava na predané a objednané  ( i mailom ) produkty v termíne od 1.11. do 30.11.2018 za predpokladu  okamžitej platby  alebo prevodom vopred.

Na vybrané demo produkty poskytneme v danom termíne zľavu od 6 do 60%.

V termíne od 1.11. do 30.11.2018 upravujeme  i pracovnú dobu od 6 do 6 alebo inak povedané do 18 hod. počas pracovnéhoi týždňa. Pre zaneprázdnených klientov sa vieme prispôsobiť i počas weekend-ov, prípadne i v neskorších večerných hodinách na základe telefonickej dohody.

Na záver by sme sa chceli všetkým našim priaznivcom POĎAKOVAŤ za prejavenú dôveru inak by sme neslávili 6 rokov od zrodu a otvorenia predajne Art Audio.

Tím Art Audio s.r.o.