SONORO - GERMAN AUDIO & DESIGN

Sonoro navrhuje a vyvíja v Nemecku špičkové audio systémy od roku 2006 a teší milovníkov hudby po celom svete.  Úlohou je spájať nemecké technické a dizajnérske skúsenosti pre klientov pre ktorých kvalita produktov je prvoradá priamo súvisí s kvalitou života.

SONORO  vyvíja a produkuje zariadenia pre rôzne vekové skupiny  užívateľsky veľmi prívetivé, s vynikajúcou reprodukciou zvuku, ktorý inšpiruje sa dá relaxovať  alebo jednoducho so svojím wellness obsahom umožní oddychovať po každodennom strese. V konaní a myslení je prvoradý človek, poslucháč ktorý stojí v centre. Prísľubom kvality "German Audio & Design" je vyjadrenie, ako žijeme, pre vášeň, pre zvuk a dizajn.

Samozrejmosťou je  najvyššia kvalita spracovania, používanie inovatívnych technológií a vášeň pre dizajnovú estetiku. Sonoro získalo mnoho prestížnych ocenení za špičkové technológie, inovácie a dizajn. Sonoro sa bude naďalej riadiť  vášňou vytvárať nové jedinečné hudobné systémy.

NAJLEPŠÍ ZVUK A NAJLEPŠÍ DESIGN

Nemecká pečať kvality znamená množstvo technických inovácií, ale ešte viac  nekompromisný záväzok ku kvalite a funkčnosti. Tiež sa vzťahuje aj na dizajn. Je zakotvená v nemeckom inžinierstve, ako aj v myšlienke a metodike funkčného i estetického dizajnu.

Dôležitým faktorom unikátneho zvuku  sú drevené skrinky, ktoré sú starostlivo ručne vyrábané. To nielen slúži na optiku, ale prináša aj neskreslený, detailný i  objemný zvuk. Inteligentné usporiadanie vysoko kvalitných reproduktorov, starostlivo ladených výhybiek a každý detail upravujú zvukové procesory hrajúce rovnako dôležitú úlohu a sú tiež vystavené viacnásobným  testom vrátene  starostlivej montáže.

MODELOVÉ RADY

„SONORO SMART LINE“ pozostáva z modelov  MEISTERSTÜCK ( v preklade majstrovský kúsok - vlajková loď ), PRESTIGE, RELAX a STREAM v 3 rôznych farebných prevedeniach, ktoré majú veľa spoločného ako WLAN ,internetové/FM/DAB+ rádiá, Bluetooth, USB s nabíjaním, AUX-in ( 3,5 mm jack ), výstup na slúchadlá, funkciu multiroom, Spotify Connect, DLNA & UPnP,  ekvalizačné módy, možnosť manuálneho ovládania na čelnom paneli, prehľadné diaľkové ovládanie a dostupná je i prehľadná aplikácia...

 „SONORO CLASSIC LINE“ ponúka dva modely a to STEREO 2 ( v 10 farebných prevedeniach ) a CD 2 ( v 3 prevedniach ), tie majú vo výbave tiež veľa spoločné ako FM/DAB+ rádiá, Bluetooth, USB s nabíjaním, CD slot, AUX-in ( 3,5 mm jack ), výstup na  slúchadlá, ekvalizačné  módy, diaľkové ovládanie...

Detailné technicke info nájdete na: https://www.sonoro.de

Bližšie info získate tiež na  predajni Art Audio kde je aktuálna modelová SONORO  pripravená na okamžitú prezentáciu. V prípade otázok nás kontaktujte na obchod@artaudio.sk, 0917 176 815 alebo 0905 304 744.