PONUKA ART AUDIO S NAJLEPŠÍMI EISA 2018 - 2019

Asociácia EISA zložená z 53 odborníkmi z 25 krajín, tá ktorá každoročne vyhodnocuje výsledky najlepších zariadení pre domácu zábavu v oblasti spotrebnej elektroniky ocenila i ďaľšie produkty ako „BEST“ alebo „najlepší“ v danej triede EISA 2018 – 2019.

Samozrejme, že vybrané produkty nájdete v ponuke Art Audio dlhodobo:

Best Product 2018 – 2019 slúchadlá Sennheiser HD 660 S o ktorých bližšie info nájdete tu:

http://www.artaudio.sk/sennheiser-hd-660-s-v-ponuke-art-audio.html

alebo

https://de-de.sennheiser.com/kopfhoerer-audiophile-high-end-hd-660-s

Best produkt 2018 – 2019 set pre domáce kino KEF Q série:

Legendárna Séria Q od KEF má svoj štýl už  niekoľko desaťročí, ale pre dnešného používateľa je teraz znovu upgradeovaný. Robustný, štýlový dizajn skrinky je spojený s pôsobivým výkonom podporovaným najnovšou verziou sústredného drivera s technológiou Uni-Q KEF, kde sú stredné a vysoké frekvencie distribuované z jedného bodu. Pri veľkoobjemových nízkych basoch je aktívny driver kombinovaný s dvomi pasívnymi drivermi v stĺpových KEF Q750. Tie v spojení s centrálnym reproduktorom  KEF Q650c a priestorovými reproduktormi KEF Q350, poskytnú presný, obrovský zvukový priestor s neuveriteľnou neutralitou. Extra hĺboké basy prichádzajú cez aktívny subwoofer KEF Kube12b, zatiaľ čo periférne reproduktory s podporou Dolby Atmos KEF Q50a umožňujú nadšencom filmov vychutnať si až 5.1.4 kanálový bezkonkurenčný hudobný zážitok z domáceho kina.

 

Bližšie technické info nájdete tu: http://international.kef.com/hi-fi-speakers/hi-fi-speaker-series/q-series

 

Best Product 2018 – 2019 stereo receiver Yamaha R-N803D:

Tento unikátny pístroj od spoločnosti Yamaha presvedčivo dokazuje, ako sa v poslednom období zvýšila kvalita cenovo dostupnej hifi techniky. Yamaha R-N803D je sofistikovaný stereofónny prijímač so starostlivo  „strihanou“ signálovou cestou pre radosť všetkým puritánom, napriek tomu  je nabitý funkciami, vrátane D/A prevodníka s obvodem ESS Sabre a technológiou YPAO, firemná automatická kalibrácia, ktorá pomáhá optimálne nastavit reprozostavu v posluchovej miestnosti. Vďaka velkému výkonu R-N803D spolupracuje s väčšiinou zostáv a s ľahkosťou ponúka detailný a presný zvuk, až to vzbuzuje pochybnosti o správne vykalkulovanej doporučenej cene. Benefitom ukrytým v rukávu je bezproblémová Bluetooth konektivita a Yamaha MusicCast streaming podporujúcí servery Tidal, Spotify, Deezer a Qobuz.

Bližšie technické info nájdete tu: https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual/hifi_components/r-n803d/index.html

 

Best Product 2018 – 2019 High-End UHD Blu-Ray prehrávač Panasonic DP-UB9000 série:

Vďaka novej technológii DP-UB9000 prináša spoločnosť Panasonic do svojej slávnej histórie Blu-ray ďalší prehrávač diskov: skvelo navrhnutý špičkový prístroj, Ultra HD Blu-ray (vrátane Dolby Vision a HDR10 +), DVD, CD a HiRes. Audio - vrátane DSD - spracovania. Špeciálne komponenty na mieru a možnosti prispôsobenia trendov tiež prinášajú posledný detail pri prehrávaní filmov aj hudby. Optimalizátor HDR umožňuje používateľom zlepšiť prehrávanie obsahu UHD HDR10, zatiaľ čo DAC s 32 bitmi / 768 kHz prináša vysokokvalitný stereo signál pre vynikajúci audio zážitok. Za pozornosť stojí i vynikajúci dizajn a vysoko kvalitné spracovanie DP-UB9000. Dvojstenná spodná a horná doska, hliníkové puzdro a nový stabilný hnací mechanizmus robia z tohto Blu-ray prehrávača majstrovské dielo.

Keďže sa jedná o absolútnu novinku bližšie technické info nie je ešte dostupné.