O NÁS

ART AUDIO S.R.O. – TV, VIDEO, HIFI, MULTIMEDIA, MULTIROOM...

            Sme dynamická, stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti domácej zábavy s vlastnými demo priestormi v centre Bratislavy tak pre spotrebiteľov ako aj obchodných partnerov. Priestory prešli po troch rokoch  vizuálnou ako aj akustickou úpravou. Náš tím tvoria pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami s návrhom, predajom a inštaláciou techniky domácej zábavy.

            Našou filozofiou bolo, je a bude ponúknuť klientom nie len absolútnu špičkovú audiovizuálnu techniku svetových výrobcov ale i súvisiace služby. Obrovskou výhodou voči konkurencia je naša flexibilita, individuálny osobný prístup, odborná technická podpora s pro klientskou orientáciou. Veď dnes už nie je meradlom kvality len samotný produkt, ale aj pridaná hodnota v podobe prezentácie, poradenstva, od návrhu až po inštaláciu ako i následný servis tak pre domácnosť ako i profi priestory – predajne, kancelárie, hotely, kaviarne, hudobné sály... Náš sortiment je primárne zameraný na produkty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie kritériá ako kvalita, prevedenie, výbava, design a komfort obsluhy hodný 21. storočia.

            K dnešnému dňu vieme klientovi ponúknuť najširší sortiment Hi-Fi reproduktorov od spoločností KEF, Piega Switzerland, Tannoy, Fischer & Fischer na Slovensku. „First class“ ponuku repro zostáv sme rošírili o akustické systémy od Bose či už pre použitie v kategórii – stereo a home cinema ale i pre aplikácie v oblasti multimedia a multiroom, Pre klientov vieme zabezpečiť produkty od Dynaudio, Focal, Elac, Cabasse ako i mnohých ďaľších výrobcov. Elektronika je u nás zastúpená značkami Pioneer, TEAC, Marantz, Denon, Cambridge Audio, Yamaha...buď pre stereo alebo home cinema zostavu. V kategórii High End preferujeme čistokrvného japonského od Esoteric. U analógových prehrávačov v kategórii gramo je to Thorens, Pro-ject a Teac.

            Neodmysliteľnú pozíciu v našom porfóliu majú All in One HD hudobné servery  so sieťovými funkciami, internetovými rádiami, on line službami ako Qobuz, Tidal, Spotify, Deezer.., CD a úložiskom od spoločnosti Cocktail Audio v podobe modelov Cocktail Audio X40, X30 a X12. Produkt osloví tak bežne náročného poslucháča, Hi-Fi-stu ako aj audiophila. Dôležitou  súčasťou ponuky sú i doplnky opäť tej navyššej triedy ako slúchadlá Sennheiser s najširšou ponukou na Slovensku a Bose, káble Goldkabel ako i multimediálny sortiment pre teenagerov i dospelákov primárne od Bose, Sonos a najnovšie i od Bluesound.

           Kategóriu prémiových TV zastupujeme sortimentom Loewe. Samozrejme, že na základe požiadaviek klienta vieme za férové ceny zabezpečiť i iné komerčné TV.

Služby pre klienta sú samozrejmosťou a tak ako v minulosti, dnes i do budúcna s nimi u nás môže klient rátať. Sme presvedčení, že Art Audio ponuka a služby s tým spojené uspokoja klientov všetkých vekových a náročnostných kategórií.

                                                                                                                                  Tím Art Audio s.r.o

 

 

NOVINKY

AKTUÁLNE INFORMÁCIE O NAŠICH PRODUKTOCH

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN 27.03.2024

Zmena otváracích hodín

Zmena otváracích hodín. ...VIAC

TECHNICS AKCIA 19.02.2024

TECHNICS AKCIA

Vážení zákazníci, Technics si pripravil akciu na vybrané modely. ...VIAC

Ďalšie aktuality nájdete v sekcii NOVINKY.