ESOTERIC

Esoteric – jedinečná kvalita a výkon bez kompromisov.

Esoteric je dcérskou spoločnosťou firmy TEAC zameraná na high end-ovú kategóriu  produktov audia pre najnáročnejších klientov. Esoteric sa primárne zameriava na inovácie, kvalitu a výkon bez kompromisov!

TEAC uviedol na trh značku Esoteric v roku 1987 so zameranim na exkluzívnu výrobu high end audio produktov. Od tej doby bolo pod touto značkou uvedených na hi-fi trh množstvo bezkonkurenčných modelov, z ktorých sa mnohé stali legendami.  

V honbe za vynikajúcimi výsledkami, padajú zavedené hranice, odstraňujú sa bariéry, využívajú sa všetky dostupné zdroje a je nevyhnutné vyhýbať  sa kompromisom bez výnimky. To je stanovený cieľ v rozvoji všetkých  komponentov Esoteric.

Je možné, že zariadenia Esoteric neriešia všetko. Avšak, pre náročných audiofilov, milovníkov vynikajúcej kvality sú neoceniteľné. Či už je to stereo alebo viackanálový zvuk, Esoteric ponúka vynikajúci výkon v každej oblasti.

Esoteric je hrdý na každý svoj výrobok, ktorý je unikátny svojim dizajnom a výkonom, a neustále pracuje na zvládnutí nových výziev. Kladie najvyššie nároky na kvalitu komponentov, ktoré v každom ohľade spĺňajú kritické nároky a očakávania audiofilov i nadšencov.

Bližsie info nájdete na stránke http://www.esoteric-highend.eu/